top of page
KrasnezenyNewLogoOpravene_edited.png

ORIFLAME  už DÁVNO  nie je LEN o KOZMETIKE!

! SKUTOČNÁ POHODA ZAČÍNA TU !

Všetci chceme vyzerať lepšie, cítiť sa lepšie a žiť lepšie, však? Na dosiahnutie tohto cieľa sa naše telo spolieha na zdravú a výživnú stravu. Aj keď naše zámery môžu byť dobré, je príliš jednoduché zlyhať. Súčasný hektický, rýchly a náročný spôsob života môže byť skutočnou výzvou na udržanie vyváženého a zdravého životného štýlu. Preto sme vyvinuli produkty Wellosophy. Naše výrobky boli navrhnuté tak, aby vám čo najjednoduchšie pomohli získavať základné denné živiny, ktoré potrebujete na podporu optimálneho blahobytu a dosiahnutie konkrétnych cieľov v oblasti zdravia.

Inšpirovaní nordickou diétou

Produkty Wellosophy sú inšpirované škandidávskym jedálničkom a sú vyrábané z prírodných ingrediencií. Pomáhajú podporiť našu stravu a váš zdravý životný štýl. V značke Wellosophy sa ukrýva podstata vnímania švédskej krásy, zmysel pre spojenie s prírodou a zdravý vyvážený životný štýl.


Výsledkom sú produkty inšpirované škandinávskou stravou, pre ktorú je typická konzumácia bobulového ovocia, rýb, strukovín, zeleniny a celozrnných obilnín, ako je ovos, jačmeň a pšenica. Produkty Wellosophy by Oriflame pomáhajú vyplniť medzery v každodennej strave a podporujú zdravie tela aj mysle.

! NAJNOVŠÍ  WELLOSOPHY  PRODUKT !

Pridajte dobré baktérie do svojich čriev

Najlepším spôsobom, ako pridať dobré baktérie do čriev, je jesť pestrú škálu potravín, vrátane čerstvých rastlinných potravín, ako je ovocie, zelenina a strukoviny, jogurty so živými aktívnymi kultúrami a fermentované potraviny ako sú kimchi, kefír, kyslá kapusta, miso a kombucha. Môžete tiež užívať probiotický doplnok – ale buďte opatrní, pretože na trhu je nespočetné množstvo probiotických produktov a nie všetky probiotiká sú rovnaké! Uistite sa, že si vyberiete taký, ako je L. Plantarum 299v, ktorý je jedným z najviac skúmaných kmeňov probiotík s viac ako 20-ročným výskumom – a preukázanými výhodami pre črevá.

Probiotikum L. plantarum 299V™

Nepríjemný pocit v bruchu je často známkou nerovnováhy črevného mikrobiomu. Probiotikum z radu Wellness by Oriflame L. plantarum 299V je každodenný potravinový doplnok vyvinutý s baktériou L. plantarum 299V – jedným z najsilnejších kmeňov pre zdravie čriev (Nordström, 2021). Tieto prospešné baktérie sú možno malé, ale majú veľký vplyv na to, ako sa cítime! Každá kapsula Oriflame probiotiká L. plantarum 299V™ obsahuje 10 miliárd živých baktérií* spolu s niacínom (vitamínom B3). Užívajte jednu kapsulu denne pre dobrý pocit v bruchu – pretože keď sa cítite dobre, nič vás nezastaví! Kmeň L. plantarum 299V™ bol prvýkrát objavený švédskymi vedcami z Lundskej univerzity a je jedným z najprebádanejších probiotík sveta. Vo viac ako 60 klinických štúdiách bolo preukázaných, že dokáže pomôcť zlepšovať zdravie zažívacieho systému (kam spadajú napríklad bolesti v bruchu, nadúvanie a nepravidelné vyprázdňovanie) (Nordström, 2021) a že svojím pôsobením pomáha podporiť zdravie, spokojnosť a vyvážené prostredie čriev. Niacín (tj vitamín skupiny B – vitamín B3) v tele zastáva pestrú škálu úloh, napríklad prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu, k normálnej funkcii nervového systému, znižuje mieru únavy a vyčerpania a prispieva k udržaniu normálneho stavu pokožky. Hrá tiež kľúčovú úlohu v podpore zdravia čriev, pretože prispieva k udržaniu normálneho stavu slizníc. Sliznica vystiela hlavné telesné štruktúry, napríklad zažívací, dýchací a urogenitálny trakt. Vytvára ochrannú, zvlhčenú vrstvu, ktorá bráni vstupu škodlivých mikróbov a zaisťuje správne vstrebávanie živín. Potravinové doplnky by sa nemali užívať ako náhrada za vyváženú a pestrú stravu.

Produkty rady Wellosophy

Ženy

Wellness balíček pre ženy Wellosophy

1x multivitamínová tableta s 22 základnými vitamínmi a minerálnymi látkami
2x omega-3 kapsula s DHA a EPA mastnými kyselinami
1x antioxidačná kapsula s prírodným astaxantínom

women wellnespack.jpg

Deti

Omega 3 pre deti WellnessKids

Omega 3 pre deti WellnessKids vám pomôžu zaistiť, že vaše dieťa prijme odporúčanú dennú dávku esenciálnych mastných kyselín

deti 1.jpg

Ženy a Muži

Astaxantín a výťažok z čučoriedok Wellosophy

Kombinácia účinných antioxidantov vrátane astaxantínu, výťažku z čučoriedok a vitamínov C a E. Pomáhajú chrániť telové bunky pred poškodením voľnými radikálmi.

Astaxantín 1_edited.jpg

Ženy a Muži

Čokoládový SuperShake na reguláciu hmotnosti Wellosophy

Čokoládový SuperShake na reguláciu hmotnosti Wellosophy – náhrada stravy je chutnou, praktickou a udržateľnou voľbou na pomoc pri chudnutí a udržiavaní* vysnívanej váhy.

SuperShake Coko.jpg

Muži

Wellness balíček pre mužov Wellosophy

1x multivitamínová tableta s 22 základnými vitamínmi a minerálnymi látkami
2x omega-3 kapsula s DHA a EPA mastnými kyselinami
1x antioxidačná kapsula s prírodným astaxantínom

Man wellnespack.jpg

Deti

WellnessKids s pomarančovou arómou

Kombinácia 13 vitamínov a 8 minerálnych látok pre deti od 3 rokov. Mäkké tablety s prírodnou pomarančovou príchuťou

deti 2.jpg

Ženy a Muži

Morský vápnik + vitamín D

Morský vápnik a vitamín D od Wellness by Oriflame obsahuje komplex AquaminTM, prírodný zdroj vápnika získavaného z morských vôd, a vitamn D pre optimálne vstrebávanie.

Vápnik.jpg

Ženy a Muži

Vanilkový SuperShake na reguláciu hmotnosti Wellosophy

Vanilkový SuperShake na reguláciu hmotnosti Wellosophy – náhrada stravy je chutnou, praktickou a udržateľnou voľbou na pomoc pri chudnutí a udržiavaní* vysnívanej váhy.

SuperShake Vanilka.jpg
Krasne zeny - zdravie Wellosophy.jpg

OBJAVTE RADOSŤ ZO ZDRAVÉHO ŽIVOTA!

bottom of page